Blog poświęcony modzie oraz wydarzeniom z nią związanym. Współpracujemy z polskimi blogerkami dzięki czemu na stronie znajdują się informacje dotyczące najnowszych trendów oraz aktualności w sferze szafiarskiej. Znajdziecie tu także ciekawostki o aktualnych konkursach organizowanych przez blogerki . Chcesz do nas dołączyć, napisz: megaszafa@gmail.com

niedziela, 23 października 2011

Start!

Megaszafa.blogspot.com to nowa witryna poświęcona szafiarskiemu światu mody. Myślą przewodnią przy założeniu tego bloga było zebranie wszystkich informacji i wydarzeń związanych z internetową strefą mody w jednym miejscu. Jeśli jesteście ciekawe jakie trendy promują szafiarki i co jest najmodniejsze w tym sezonie koniecznie musicie do nas zaglądać. Ponadto na stronie znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat wszystkich konkursów jakie mają nam do zaoferowania blogerki, a także tych, w których one biorą udział z informacjami jak oddawać głos na swoją faworytkę. 
Oprócz tego na blogu zostaną przedstawione sylwetki dziewczyn, prowadzących swoje strony modowe oraz wiele innych różności, które będziemy odkrywać dla Was w trakcie blogowania. Jeśli chcecie, aby na stronie znajdowały się także informacje dotyczące Twojej internetowej szafy, napisz do nas na adres mailowy. 
Zapraszamy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz